Бренд: Schneider
Краток опис: Schneider JHE-25 MD, Панел Конвектор, Боја Бела, 2.5КW, загревањ
Достапност:
Шифра: 64794
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 737

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Schneider JHE-25 MD, Панел Конвектор, Боја Бела, 2.5КW, загревање до 25м/2, термостат, регулација на температура,начин на монтажа: на зид и преносни тркалца, Димензии, В:Ш:Д: 44:100:10.5 см
Можеби ќе Ве интересира