Бренд: Vaillant
Краток опис: Vaillant VER100, Панел Конвектор, Боја Бела, 1 КW, загревање до
Достапност:
Шифра: 64788
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 601

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Vaillant VER100, Панел Конвектор, Боја Бела, 1 КW, загревање до 10м/2, термостат, регулација на температура,начин на монтажа: на зид и преносни тркалца, Димензии, В:Ш:Д: 43:42:8.5 см
Можеби ќе Ве интересира