Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi HCM2030, Портабл Конвектор со ногарки и можност за мон
Достапност:
Шифра: 60482
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 773

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi HCM2030, Портабл Конвектор со ногарки и можност за монтажа на ѕид, Моќност 2000W, 3 нивоа на моќност 750,1250 и 2000W, за соби до 25м2, Собен термостат за постигање и одржување на саканата температура, Функција против замрзнување, Безбедносен термостат, Сигурносен систем од превртување, Интегирани рачли
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019