Бренд: ST
Краток опис: ST QH-002NP, Superior Technology, Кварцна греалка, 800W, два ре
Достапност:
Шифра: 72700
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 83

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST QH-002NP, Superior Technology, Кварцна греалка, 800W, два режима на работа 400W или 800W,заштита од прегревање, Секогаш ладно куќиште, Интегрирана рачка