Brand: ST
Model: ST CHG-2000 MODERN, Superior Technology, Луксузна Греалка конвек
Stock:
Product Code: 72216
Warranty (days): 360
Viewed: 909

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CHG-2000 MODERN, Superior Technology, Луксузна Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, три нивоа 750/1250/2000W, алуминиумски греач, автоматска контрола на температурата, заштита од прегревање, интегрирани рачки, Димензии 72.5x14x47.5 цм
Advanced Filter
Бренд ST
Related Products