Бренд: ST
Краток опис: ST HLW-285NP, Superior Technology, Ѕидна клима греалка, 2000W,
Достапност:
Шифра: 70792
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1665

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HLW-285NP, Superior Technology, Ѕидна клима греалка, 2000W, две нивоа на греење 1000/2000W, тајмер, ЛЦД Дисплеј, заштита од прегревање, светлосни индикатори, далечински управувач, Димензии 45x13x19.5цм
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира