Бренд: ST
Краток опис: ST HL-116H, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2
Достапност:
Шифра: 69667
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 342

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HL-116H, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита од прегревање, прилагодлив термостат, светлосен индикатор
Напреден Филтер
Бренд ST