Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea Wi-Fi Stick for MB series
Достапност:
Шифра: 72215
Прегледи: 432

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Midea Wi-Fi Stick for MB series
Напреден Филтер
Бренд MIDEA
Можеби ќе Ве интересира