Бренд: Hitachi
Краток опис: HITACHI RAS/RAC-K14HCG, ИНВЕРТЕР Клима уред 12000BTU, 3.5KW, Ефе
Достапност:
Шифра: 70077
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3057

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HITACHI RAS/RAC-K14HCG, ИНВЕРТЕР Клима уред 12000BTU, 3.5KW, Ефективно греење до -15 степени, SEER Ладење 5.9W/W, SCOP Hot zone греење 5.2W/W, SCOP Middle zone греење 4.9W/W, 660m3/h airlow max, Тајмер, ECO мод за штедење, LEAVE HOME функција за избегнување на прекумерно ладење во случај на отсуство, Бучност 57дб внатрешна единица, дијаметар на цевка за течност 1/4, дијаметар на цевка за гас 3/8, A+++ енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд Hitachi
Можеби ќе Ве интересира