Бренд: ST
Краток опис: ST PAC-J09HW, Superior Technology, Портабл клима уред ПИНГВИН за
Достапност:
Шифра: 71568
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4285

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST PAC-J09HW, Superior Technology, Портабл клима уред ПИНГВИН за ладење и греење, 9000BTU ладење, 8000BTU греење, Бела боја, Одвлажнување 24л на ден, ЛЦД Дисплеј, Ладење, Тајмер, Sleep mode, Самоиспарувачки систем, EER Ладење 2.63 W/W, COP Ладење 2.61, Циркулација на воздух 380 м3 на час, Тајмер 24 часа, Самодијагностика, Вградени Тркалца за лесно преместување, Бучност 54дб, Далечински управувач, R410 Гас, А енергетска класа, Димензии 350x756x350 мм, Тежина 27кг, Погодна за соби од 18 до 25м2
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира