Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-18SOO, Superior Technology, 18000 BTU ON/OFF Климатизер,
Достапност:
Шифра: 70280
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 1606

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TAC-18SOO, Superior Technology, 18000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 5.27KW и Греење 5.42KW, Скриен Дисплеј, EER за ладење 3.22, COP за греење: 3.61, Бучност на внатрешна единица Мин: 40dB, Макс: 45dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија: 819kwh, Нормална работна температура: -7 to 43 C, R410A еколошки гас, A енергетска класа во ладење и греење, Далечински управувач, Идеална за простории од 20 до 35м2
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира