Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-18INV WIFI, Superior Technology, 18000 BTU SMART ИНВЕРТЕР
Достапност:
Шифра: 70285
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 1703

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TAC-18INV WIFI, Superior Technology, 18000 BTU SMART ИНВЕРТЕР Климатизер, Поврзување и целосна контрола преку WiFi мрежа, Ладење 5.70KW и Греење 6.50KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.1, SCOP за греење: 4.0, Бучност на внатрешна единица Мин: 40dB, Макс: 54dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 1785kwh, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 270kwh, Нормална работна температура: -10 to 43 C, R410A еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира