Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa печка на пелети Commo 21, печка на пелети за централно грее
Достапност:
Шифра: 69775
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1186

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa печка на пелети Commo 21, печка на пелети за централно греење, моќност 21kw, Црна боја, загревање на површина од 81-135 м2, запремнина на котел 32 л, степен на искористеност 86,1%, пречник на приклучок за издув 80мм, оптимален провев на издувот 12Pa, максимална излезна сила на електрична енергија 500w, димензии (В х Ш х Д) 574 x 620 x 1225 mm, тежина на печка 196кг
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019