Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Антрацит
Достапност:
Шифра: 69705
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 683

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Антрацит, Приклучок на парно, Моќност од 20KW на јаглен, 16,3KW на дрво, 3Bar Работен притисок, Запремнина на котел 16Л, Термостат, дијаметар на ќунец 150мм, загревaње на површина од 290 m3, Гориво: Дрво и Јаглен, Тежина: 140кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:365:610mm
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019