Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LB 88 White Dual, Овлажнувач за воздух, бела боја
Достапност:
Шифра: 68893
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 469

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LB 88 White Dual, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени 15 анти бигор перничиња, иделаен за соби до 48м2, Двојна технологија - ултрасонично овлажнување + испарување на водата без бактерии и мириси, отстранлив 6л резервоар, отвор за распрскување до 550мл/ч, осветлен потенциометар за контрола, вклучени 15 миризливи перничиња, супер тивок погоден за спиење, автоматско исклучување, заштита од прегревање, вклучена четка за чистење, 280W
Напреден Филтер
Бренд Beurer
Можеби ќе Ве интересира