Brand: DE LONGHI
Model: De Longhi AC100, Прочистувач на воздух Air purifier,Елиминира ко
Stock:
Product Code: 68025
Warranty (days): 360
Viewed: 461

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi AC100, Прочистувач на воздух Air purifier,Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем за филтрација на воздух со тројно филтрирање (филтер против прашина, HEPA филтер и активен јаглен филтер), Јонизатор, Контроли на допир, 3 брзини, тајмер од 1 до 8 часа, за соби до 40 м2, Приказ за промена на филтер, Предфилтер може да се пере, Проток на воздух до 130 м3 на час, Ултра тивок 33-44дб
Advanced Filter
Бренд DE LONGHI
Related Products