Бренд: ST
Краток опис: Прав ќунец,боја Бела емајлирана, должина 0.5м, Дијаметар: f120mm
Достапност:
Шифра: 66351
Прегледи: 256

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Прав ќунец,боја Бела емајлирана, должина 0.5м, Дијаметар: f120mm
Можеби ќе Ве интересира