Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Бој
Достапност:
Шифра: 64982
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1152

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 23KW на јаглен, 20KW на дрво, 1,9Bar Работен притисок, Запремнина на котел 14Л, Термостат, загревање на површина од190-250м3, Отвор за ложење В:Ш: 260:290:430mm, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 400:460:440mm, одвод f145mm, Степен на искористеност 71.4 %, Гориво: Дрво и Јаглен, Тежина: 170кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam
Можеби ќе Ве интересира