Бренд: Plamen
Краток опис: Plamen Dora 8 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 6
Достапност:
Шифра: 64821
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Plamen Dora 8 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 6KW максимална 8KW, загревње на површина до 144м3, Отвор за ложење: В:Ш: 220:220mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 340:314:338mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 70 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 63.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 340:314:338mm
Напреден Филтер
Бренд Plamen
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela