Бренд: ST
Краток опис: Розетна за пелети 120мм на 80мм
Достапност:
Шифра: 60374
Прегледи: 492

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Розетна за пелети 120мм на 80мм
Можеби ќе Ве интересира