Бренд: ST
Краток опис: ST S1, Superior technology, Апарат за правење кисела вода, 1Л ст
Достапност:
Шифра: 42344
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 295
Редовна Цена: 4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,299 Ден.
24x КЛУБ РАТА 4,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST S1, Superior technology, Апарат за правење кисела вода, 1Л стаклено шише, Цилиндер за CO2 гас, бела боја
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира