Бренд: Krups
Краток опис: Krups XS300010, Таблети за чистење на кафемати, 10 таблети
Достапност:
Шифра: 71396
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 706

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups XS300010, Таблети за чистење на кафемати, 10 таблети
Напреден Филтер
Бренд Krups
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019