Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP110831, парат за Еспресо, Боја Црна, Oblo,
Достапност:
Шифра: 71391
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 704

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
(Dolce Gusto) Krups KP110831, парат за Еспресо, Боја Црна, Oblo, Моќност 1500W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 0.8л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула, Автоматско исклучување
Напреден Филтер
Бренд Krups
Можеби ќе Ве интересира