Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP130531, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Lu
Достапност:
Шифра: 71389
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 935

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
(Dolce Gusto) Krups KP130531, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Lumio, Моќност 1600W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула, Автоматско исклучување
Напреден Филтер
Бренд Krups
Можеби ќе Ве интересира