Бренд: Philips
Краток опис: Philips CA6700/98, средство за отстранување на бигор од Saeco Es
Достапност:
Шифра: 69617
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 548

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips CA6700/98, средство за отстранување на бигор од Saeco Espresso кафемати, штити од корозија, 250 ml
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019