Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 9.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа,
Достапност:
Шифра: 68582
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1110

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi EC 9.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа, сив со инокс панел, Varyo system за одбирање јако или слабо кафе, Автоматски Капучино систем (IFD): комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Патентиран сигурносен капак кој спречува случајно отворање, Варијабилна пареа која се сетира, Капацитет за правење 4 кафиња со еден резервоар, Вклучен адаптер за правење 2 кафиња одеднаш, 800W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019