Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 6.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа,
Достапност:
Шифра: 68581
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 857

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi EC 6.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа, сив со инокс панел, Varyo system за одбирање јако или слабо кафе, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Патентиран сигурносен капак кој спречува случајно отворање, Варијабилна пареа која се сетира, Капацитет за правење 4 кафиња со еден резервоар, Вклучен адаптер за правење 2 кафиња одеднаш, 800W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира