Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM 15740, Апарат за филтер кафе, Инокс црна боја, кап
Достапност:
Шифра: 68580
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 262

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ICM 15740, Апарат за филтер кафе, Инокс црна боја, капацитет за 10 чаши или 1.25 литри, термо метален сад од инокс, Complete frontal access system - ставање вода и кафе без да се поместува апаратот - од само едно место, Копче за арома, систем против капење, автоматско исклучување после вриење, хартиени филтри 1x4 (5 парчиња), покажувач на ниво на вода, V shape филтер за вода, нелизгачка долна површина, место за складирање на кабелот, 1000W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира