Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH TKA3A034, Aпарат за филтер кафе, црвена боја, 1100W, стакл
Достапност:
Шифра: 68083
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 406

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH TKA3A034, Aпарат за филтер кафе, црвена боја, 1100W, стаклен сад за 10/15 кафиња - 1.25 литри, заштита од протекување, плоча за одржување на топлината, резервоар за вода со рачка, преклопен филтер кој се вади, автоматско исклучување
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Тип За филтер кафе
Можеби ќе Ве интересира