Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 151.B, Модел 2015, Апарат за еспресо кафе и капучин
Достапност:
Шифра: 68029
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1388

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi EC 151.B, Модел 2015, Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods), Црна боја, Пумпа со притисок од 15 бари, Правење пена од млеко, Систем против капење, 1л транспарентен резервоар кој се вади, Филтер со крем диск систем (CD), содржи 2 филтри 1x (ESE 1 cup CD) и 1x (2 cups CD), 2 одделни термостати за регулација температура на вода и пареа, 1100W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира