Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM 2.B, Апарат за филтер кафе, црна боја, капацитет з
Достапност:
Шифра: 67497
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 388

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi ICM 2.B, Апарат за филтер кафе, црна боја, капацитет за 10 чаши или 1.5 литри, стаклен сад, систем против капење, автоматско исклучување, постојан најлонски филтер, покажувач на ниво на вода, филтер за вода, метално подножје за одржување топлина на кафето во садот, нелизгачка долна површина, место за складирање на кабелот, 1000W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира