Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi Icona Vintage ICMOV210.AZ, MADE IN ITALY DESIGN Апарат
Достапност:
Шифра: 67495
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 379

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi Icona Vintage ICMOV210.AZ, MADE IN ITALY DESIGN Апарат за филтер кафе, сино/кафеава боја, капацитет за 10 чаши или 1.25 литри, стаклен сад, систем против капење, автоматско исклучување, хартиени филтри 1x4 (5 парчиња), покажувач на ниво на вода, V shape филтер за вода, метално подножје за одржување топлина на кафето во садот, нелизгачка долна површина, место за складирање на кабелот, 1000W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира