Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 330S, Инокс, Апарат за еспресо кафе и капучино, 15
Достапност:
Шифра: 66791
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 850

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi EC 330S, Инокс, Апарат за еспресо кафе и капучино, 15 бари, Правење пена од млеко, 1.4л резервоар, Прави едно капучино или 2 еспреса одеднаш, 1100W
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира