Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MCM4200, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодувањена брзи
Достапност:
Шифра: 64356
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 463

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MCM4200, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодувањена брзините без степени, LED осветливање, систем за заклучување, пластичен сад за месањеза најмногу 500g брашно + додатоци за најмногу 1kg тесто, повеќенаменски нож и плоча за матење, пластичен продолжеток за мешање, плоча за сечење, плоча за стругање, плоча за помфрит, Блендер 1.25l, цедалка за агруми , центрифугален соковник
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Можеби ќе Ве интересира