Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje JC 800 Y, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Бордо боја
Достапност:
Шифра: 65452
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 224
Редовна Цена: 4,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,729 Ден.
24x КЛУБ РАТА 4,599 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje JC 800 Y, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Бордо боја, Максимална јачина на моторот: 800 W, Гумирани ногарки, Сигурносен прекинувач, XXL, Регулирање на брзината, Метално куќиште, Волумен на садот за сок: 1 Литри, Волумен на садот за одпадоци: 2 Литри, Микрофилтер
Напреден Филтер
Бренд Gorenje

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира