Бренд: ST
Краток опис: ST ES-2000WY, Superior Technology, Електрична скара, 2000W, Изра
Достапност:
Шифра: 46424
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 205
Редовна Цена:
999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST ES-2000WY, Superior Technology, Електрична скара, 2000W, Изработена од нерѓосувачки челик, Отстранлив греач и решетка, Термо изолирана рачка
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира