Бренд: Xavax
Краток опис: Xavax 110829 4 парчиња пластични садови за употреба во микробран
Достапност:
Шифра: 55029
Прегледи: 160
Редовна Цена: 709 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

299 Ден.
24x КЛУБ РАТА 709 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xavax 110829 4 парчиња пластични садови за употреба во микробранова печка, 1x 0.5л кутија, 1x 2л кутија, 1x чинија плитка со капак, 1x голем поклопец со дно, може да се употребуваат и за замрзнување храна и за чување храна
Напреден Филтер
Бренд Xavax

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира