Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VCA-VM45P, Филтер за правосмукалка, Pre Motor Filter, мо
Достапност:
Шифра: 69033
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 168
Редовна Цена:
360 Ден.
24x КЛУБ РАТА 360 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG VCA-VM45P, Филтер за правосмукалка, Pre Motor Filter, модели VCC4320, VCC4550, VCC4790
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира