Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VCA-VH51, Филтер за правосмукалка, модели VCC5455, VCC54
Достапност:
Шифра: 69031
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 117
Редовна Цена:
499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG VCA-VH51, Филтер за правосмукалка, модели VCC5455, VCC5485
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира