Бренд: AQUAPHOR
Краток опис: AQUAPHOR AKVAMARIN, Бокал за филтрирање вода, циклама боја, 3.8л
Достапност:
Шифра: 72298
Прегледи: 31
Редовна Цена: 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 599 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AQUAPHOR AKVAMARIN, Бокал за филтрирање вода, циклама боја, 3.8л капацитет на бокалот, 1.7л капцитет на инката, со автоматски индикатор кој го покажува статусот на филтерот за замена, филтер за 350л вода, тип на филтер A5 МАГНЕЗИУМ вклучен во пакетот/B100-5, антибактериско функционирање, отстранува: xлор, хлороформ и други органски хлор соединенија, талози (рѓа, песок, кал, полен), метали и тешки метали (железо, олово, жива, бакар, алуминиум), феноли и нафтени деривати, лекови, вклучувајќи и хормони и антибиотици, големи бактерии, смалува бигор

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.