Бренд: AQUAPHOR
Краток опис: AQUAPHOR STANDARD Бокал за филтрирање вода, Достапен во сина и п
Достапност:
Шифра: 66131
Прегледи: 393
Редовна Цена: 599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

399 Ден.
24x КЛУБ РАТА 599 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AQUAPHOR STANDARD Бокал за филтрирање вода, Достапен во сина и портокалова боја, 2.5л капацитет на бокалот, 1.2л капцитет на инката, филтер за 170л вода, тип на филтер B100-15 вклучен во пакетот, антибактериско функционирање, отстранува: xлор, хлороформ и други органски хлор соединенија, талози (рѓа, песок, кал, полен), метали и тешки метали (железо, олово, жива, бакар, алуминиум), феноли и нафтени деривати, лекови, вклучувајќи и хормони и антибиотици, големи бактерии, смалува бигор
Напреден Филтер
Бренд AQUAPHOR

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира