Бренд: Toyota
Краток опис: TOYOTA SLR4D, Оверлок машина за шиење, можност за шиење со 3 и 4
Достапност:
Шифра: 66827
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 675

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TOYOTA SLR4D, Оверлок машина за шиење, можност за шиење со 3 и 4 конци, интегрирано РОЛ порабување, можност за работа со 2 игли, диференцијален транспортер, штелување на густина на конците, 1500 убоди во минута, шематски приказ во боја на провлекувањето на конецот, опција за roll порабување, преграда со прибор, (игли 2 x #80, 3 x #90, ножички, масло за подмачкување, штрафцигер, 4x адаптери за калем)
Напреден Филтер
Бренд Toyota
Можеби ќе Ве интересира