Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal GV9563E0, Парен Генератор, Боја Бело сина, 2600W, регулир
Достапност:
Шифра: 72150
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 327

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal GV9563E0, Парен Генератор, Боја Бело сина, 2600W, регулирачка пареа 140г/мин, ударна пареа 500г/мин, 7.5 бар притисок, време на прво загревање 2 мин,воден канистер 1.9л, Плоча Durilium Airglide Autoclean, 4 програми, Автоматско исклучување, систем против капење, Anticalc систем, комфорно ракување, должина на кабел 1.7м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019