Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal DT7000E0, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело Сива, 11
Достапност:
Шифра: 71226
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 782

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal DT7000E0, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело Сива, 1100W, ги отстранува мирисите и ја освежува облеката, ги уништува бактериите, регулирачка пареа 17г/мин, 150мл резервоар за вода
Напреден Филтер
Бренд Tefal
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019