Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal S8380E1, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело Црвена, 1
Достапност:
Шифра: 71224
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 525

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal S8380E1, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело Црвена, 1700W, ги отстранува мирисите и ја освежува облеката, ги уништува бактериите, регулирачка пареа 35г/мин, 1700мл резервоар за вода, 5 степени на пареа, 4 додатоци
Напреден Филтер
Бренд Tefal
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019