Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV5545E0, Пегла на пареа, Боја Бордо, 2600W, регулирачка п
Достапност:
Шифра: 71212
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 381

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FV5545E0, Пегла на пареа, Боја Бордо, 2600W, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 180г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча Durilium Autoclean, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 300мл резервоар за вода
Напреден Филтер
Бренд Tefal
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019