Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV9770E0, Пегла на пареа, Боја Темно Сина, 3000W, регулира
Достапност:
Шифра: 71210
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 385

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FV9770E0, Пегла на пареа, Боја Темно Сина, 3000W, регулирачка пареа 55г/мин, ударна пареа 220г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча Durilium Airglide Autoclean, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 350мл резервоар за вода
Напреден Филтер
Бренд Tefal
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019