Дознајте први за сите новости!

Philips GC7831/20
Philips GC7831/20

Philips GC7831/20


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 13,799 Ден.
48 Рати Без Камата 288 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 70252
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips GC7831/20, Пегла на пареа, Боја Сино Бела, OptimalTemp, 2400W, Парогенератор, мах. 5.8 bar притисок, ударна пареа 330г/мин, регулирачка пареа 120г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), керамичка плоча SteamGlide Plus, 1.5л резервоар за вода, должина на кабел 1.8м
Напреден Филтер
Бренд Philips
Тип На пареа
Платежни картички