Philips GC7831/20, Парен Генератор, Боја Сино Бела, OptimalTemp, 2400W, мах. 5.8 bar притисок, ударна пареа 330г/мин, регулирачка пареа 120г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), керамичка плоча SteamGlide Plus, 1.5л резервоар за вода, должина на кабел 1.8м

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips GC7831/20

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips GC7831/20, Парен Генератор, Боја Сино Бела, OptimalTemp,
  • Шифра: 70252
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 13,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 13,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Пегли