Philips GC8735/80, Парен Генератор, Боја Сино Црна, OptimalTemp, 2600W, мах. 6.5 bar притисок, ударна пареа 420г/мин, регулирачка пареа 120г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), SteamGlide Plus плоча, тивка пумпа, 1.8 л капацитет на резервоар, должина на кабел 1.8м

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips GC8735/80

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips GC8735/80, Парен Генератор, Боја Сино Црна, OptimalTemp,
  • Шифра: 69875
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 18,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 18,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 18,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Пегли