Дознајте први за сите новости!

Philips GC8735/80
Philips GC8735/80

Philips GC8735/80


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 18,999 Ден.
48 Рати Без Камата 396 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69875
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips GC8735/80, Пегла на пареа, Боја Сино Црна, OptimalTemp, 2600W, Парогенератор, мах. 6.5 bar притисок, ударна пареа 420г/мин, регулирачка пареа 120г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), SteamGlide Plus плоча, тивка пумпа, 1.8 л капацитет на резервоар, должина на кабел 1.8м
Напреден Филтер
Бренд Philips
Тип На пареа
Платежни картички