Дознајте први за сите новости!

Philips GC9642/60
Philips GC9642/60

Philips GC9642/60


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 26,699 Ден.
48 Рати Без Камата 557 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69454
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips GC9642/60, Пегла на пареа, Боја Кафеава, OptimalTemp, 2400W, Парогенератор, мах. 7.2 bar притисок, ударна пареа 490г/мин, регулирачка пареа 145г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), T-ionicGlide плоча, 1.8л резервоар за вода, должина на кабел 1.8м
Напреден Филтер
Бренд Philips
Тип На пареа
Платежни картички