Philips GC9642/60, Парен Генератор, Боја Кафеава, OptimalTemp, 2400W, мах. 7.2 bar притисок, ударна пареа 490г/мин, регулирачка пареа 145г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), T-ionicGlide плоча, 1.8л резервоар за вода, должина на кабел 1.8м

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips GC9642/60

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips GC9642/60, Парен Генератор, Боја Кафеава, OptimalTemp, 2
  • Шифра: 69454
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 26,699 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 26,699 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 26,699 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Пегли